Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Prekyba – vienas labiausiai ekonomikos sunkmečio pasekmes jaučiančių ūkio sektorių. Ne išimtis ir prekyba baldais. Tačiau verslininkai skaičiuoja, kad baldų pardavimai Lietuvoje pradeda judėti iš mirties taško arba bent jau nebekrenta į dugną.
Robertas Lazauskas, kėdėmis ir biuro baldais prekiaujančios UAB „Vildika“ direktorius, aiškina, kad pirmus tris šių metų mėnesius žmonės norėjo pigių paprastų kėdžių už mažą kainą, kad tik būtų, kur atsisėsti, ir „vinys nekyšotų“, rašo „Verslo žinios“.
Tuo metu „Vildika“ stengėsi su didelėmis nuolaidomis parduoti sandėlyje užsigulėjusias prekes, vėliau nusprendė paeksperimentuoti ir paskelbė kokybiškų prekių mėnesį.
„Užsisakėme kėdžių iš Vokietijos, kartu su gamintojais šiek tiek nuleidome kainas. Visas partijas pardavėme greičiau nei tikėjomės“, – pasakoja p. Lazauskas.
Optimistinę tendenciją pastebi ir Dalia Markevičienė, UAB „Dalios baldai“ vadovė. Pasak jos, per šių metų 5 mėnesius pardavimai žemiau nekrito, o per dvi birželio savaites bendrovei jau pavyko parduoti daugiau nei gegužę.
„Pusę metų visi išsigandę taupė, o dabar ateina žmonės, norintys atnaujinti namus, pakeisti senus baldus naujais“, – sako vadovė.
Tačiau vos juntamo pagyvėjimo verslininkai atsigavimu dar nevadina, o kiti teigia, kad pardavimai iš mirties taško dar nepajudėjo.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt