Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Valdžiusi AB „Klaipėdos mediena“ ir UAB „Sakuona“, VMG įsigijo Kazlų Rūdoje veikiančią medienos perdirbimo UAB „Jūrės ąžuolas“, ten pat IKEA baldų fabrikui šilumą ir elektros energiją tiekiančią UAB „Baltijos elektrinių investicijos“ (BEI), UAB „VMG ekspedicija“. Dabar VMG priklauso ir Ukrainoje ąžuolo ruošinius gaminanti įmonė „Woody Industry“. Visos naujosios įmonės iki tol priklausė vienam iš VMG akcininkų, VMG prezidentui Sigitui Paulauskui, valdančiam 90% grupės akcijų, tačiau tiesiogiai įmonės su VMG nebuvo susijusios.

„Yra etapai, kai verta įmones parduoti ar įsigyti, o dabar tam pats geriausias laikas. Manau, kad tai ne paskutinės mūsų įsigytos įmonės“, – sako Viktoras Adomaitis, VMG generalinis direktorius. Jis yra įsigijęs 10% VMG akcijų.
Tiesioginės naudos iš naujai įsigytų įmonių tikimasi jau šiemet, o pasibaigus sunkmečiui VMG būsianti pasirengusi rinkos pakilimui.
„Rinka neišvengiamai kils, artėja laikas, kai paklausa pradės augti, o pasiūla taip greit neužaugs. Įvertinus, kiek įmonių bankrutavo ar užsidarė, tas krūvis bus malonus išlikusioms įmonėms, daug didžiulių užsakymų ir nedidelė konkurencija“, – pakilimui rengiasi p. Adomaitis.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt