Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Kranai yra būtini sunkių ir griozdiškų krovinių kėlimui. Dėl savo savybių Schmalz aliuminio kranų sistema pagerina prekių srauto ergonomiką ir efektyvumą įmonėje. Sudėtinga modulinė sistema įgalina jų naudojimą bet kurioje infrastruktūroje.

Schmalz pertvarkė aliuminės kranų sistemos visus pagrindinius komponentus padarant keliamus krovinius labiau ergonomiškais gamybos, surinkimo ir logistikos procesuose. Kranų sistema yra paremta ekstruzinėmis aliuminėmis dalimis su optimizuotu svoriu ir forma. Sustiprinta vertikali atrama įgalina didesnę keliamąją galią. Schmalz siūlo penkias kranų variacijas su maksimalia keliamąja galia iki 1200 kilogramų. Anksčiau limitas buvo 950 kilogramai. Nauja kranų sistema yra labiau lankstesnė taip pat. Nauja kranų sistema yra suderinama su anktesnėmis versijomis, todėl esama kranų sistema yra lengvai atnaujinama.  

Nauja kranų sistema veikia taip sklandžiai kaip niekada anksčiau. Taip yra dėl naujos transportavimo galimybės, kuomet krano sija ir keltuvas dirba vienu metu. Vientisa aliuminio konstrukcija padidina standumą ir pagerina jėgos paskirstymą. Tolygus krovinio paskirstymas apsaugo jį nuo pakreipimų. Tai įgalina vartotoją dirbti greičiau ir nustatyti krovinio padėtį tiksliau sumažinant apdorojimo laiką bei sutaupant pinigų.

Dėl modulinės sistemos kranai gali būti montuojami lanksčiai ir ekonomiškai. Nepaisant šio lankstumo Schmalz apribojo pagrindinių komponentų įvairovę panaikindamas brangių ir sudėtingų dalių poreikio būtinybę. Tuo pačiu metu Schmalz siūlo platų įvairių priedų asortimentą.

Kaip šiose tiltinėse kranų sistemose, taip ir strėliniuose kranuose yra naudojami nauji komponentai. Aliuminė strėlė su 6 tūkst. milimetrų ilgiu ir 180 arba 270 laipsnių pasukamu kampu suteikia didelį veikimo diapazoną. Tai įgalina kelti krovinius iki 650 kilogramų savo darbo vietoje.