Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

VacuMaster Window 500 Comfort+ leidžia pakelti detales saugiai ir ergonomiškai. Integruota sistema operacijų ekspolatacininiams duomenims leidžia numatyti priežiūros išlaidas ir jas sumažinti.

Vakuuminio keltuvo modulinis dizainas leidžia konfigūruoti veiksmų pasirinkimo įvairovę, pavyzdžiui, apsukti 180 laipsnių, pasukti 90 laipsnių ir pirmą kartą apskritai pasukimo ir apsukimo kombinacija. Tai leidžia prietaisui būti panaudotam aplikacijose, kur langai yra glazūruoti arba kur langai iš sudėtinių panelių yra keliami. Schmalz taip pat siūlo ir kitus prietaisus langų su žaliuzių korpusu kėlimui, taip kaip ir visi Schmalz produktai jie yra sukurti pagal kliento specifinius reikalavimus turimus mintyje. VacuMaster Window 500 Comfort+ turi labai tvirtą dizainą ir labai aukštos kokybės pasukimo ir apsukimo mechanizmą. Ergonomiška operatoriaus rankena buvo specialiai sukurta aukščiau minėtoms kėlimo aplikacijoms leidžia operatoriui kelti detales intuityviai ir tokiu būdu, kad nesusižeisti. Operatoriaus rankena gali būti pritaikyta prie operatoriaus darbinio aukščio. Prietaiso sijos sistema gali būti pritaikyta pagal detalės matmenis. Operatorius gali greitai ir lengvai keisti griebto keturis siurbtukus tam, kad nustatyti prietaiso reikiamus matmenis.

Schmalz kėlimo tikslai ateina su sumania įranga: A-7 colių liečiama plokšte sujungta su elektronine kontrolės sistema, parodančia svarbią informaciją ekrane apie sistemos būseną. Kėlimo prietaiso nuotėkis gali būti nustatytas ir apie tai pranešama, ir įmonės gali pasirūpinti numatoma priežiūra, tokiu būdu sumažindama išlaidų kaštus. Eilė saugumo funkcijų taip pat integruota. Prietaisa gali nustatyti, pavyzdžiui, kada detalė guli žemai: sistema tokiu būdu užtikrina, kad detalė nebūtų nuleista dar žemiau. Sistema taip pat padaryta taip, kad būtų neįmanoma paleisti detalę, kuri tuo metu yra keliama, tokiu būdu apsaugodama nuo neteisingų veiksmų vakuuminį keltuvą.