Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Darbo su staklėmis metu vakuumo generatoriais išsaugo aktualią informaciją ir ji būna prieinama įvariais komunikacijos kanalais. Tai leidžia Gudel dėti pamatus numatytai priežiūrai, toku būdu išvengiant brangiai kainuojančių prastovų. Nuo kuklios pradžios inžnieriumi įmonėje Langethal, Berno Kantonas, Gudel AG užaugo ir tapo pasauliniu žaidėju su daugiau kaip 1100 darbuotojų. Iš pradžių tai prasidėjo su dideliu susidomėjimu valdyme ir medžiagų srauto sprendimuose įvairiuose pramoniniuose sektoriuose 1990 metais ir preso automatizavimas yra svarbi to dalis. “Remiantis moduliarine linijine sistema, diskasuūkio ir sistemos komponentais, kuriuos jie išplėtojo patys, jie sukūrė paruoštą prijungimo subsistemą ir užbaigė sprendimus apimančius kontrolės sistemas, todėl jų pirkėjai gali gauti viską ko jiems reikia iš vieno šaltinio”, aiškina Adrian Stauffer, vyriausiasis preso automatikos vadybininkas. Gudel planuoja atlikti neiškrovimą ir maitinimą nemechanizuotoms metalo plokštėms, valdymas tarp preso ir išorės metalo plokščių.

Tikslas: trumpas ciklo laikas ir aukštas proceso patikimumas.

Kai jis ateina į metalo lakštų apdirbimo, greitis yra taip pat labai svarbus. Norint pasiekti trumpo ciklo laiko ir aukšto proceso patikimumo, lakštinio metalo dalys turi būti suspaustos greitai ir saugiai, transportuotos patikimai ir tiksliai sureguliuotos. Šie reikalavimai taip pat taikomi sistemoms, tokioms kaip Güdel roboSpeed, kurios pasiteisino tokiuose sektoriuose kaip automobilių pramonėje. Jis gali pakelti dalis, kurios sveria iki 100 kg su dideliu pagreičiu. Tai kelia specialius reikalavimus vakuuminės technologijos elementams, tokiems kaip vakuuminėms generatoriams ir griebtuvams. Güdel glaudžiai bendradarbiauja su  Schmalz vakuumo specialistais siekiant įveikti šias problemas.

 “Mūsų vakuumo technologijų produktai yra pritaikytos prie lakštinio metalo dalių priežiūros reikalavimų”, sako Šveicarijos Schmalz generalinis direktorius Christian Landis. “Pavyzdžiui, mūsų SXMPi kompaktiškas ežektorius yra specialiai skirtas valdyti sandarius ruošinius ekstremaliomis sąlygomis. Jis sukuria reikalingą vakuumą greitai ir tiksliai, ir yra puikus pasirinkimas, kai reikalingas trumpas ciklo laikas.” Ežektoriais yra aprūpinti įvairiomis funkcijomis energijos ir procesų kontrolei, kurie leidžia vartotojui stebėti ir optimizuoti procesą bet kuriuo metu. Pavyzdžiui, viena profilaktinė funkcija matuoja srauto pasipriešinimą ir sandarumą sugriebimo sistemoje. Tai leidžia anksti aptikti būklės pasikeitimus sistemoje, tokius kaip nuotėkis ar užteršimas, ir laiku ištaisyti. Tokia priežiūra leidžia užkirsti kelią neplanuotoms prastovoms, kurios reikštų dideles išlaidas. Tai suteikia didelę pridetinę verte Güdel klientams.

 Būklės ir energijos kontrolės funkcijos taip pat turi didelius privalumus Güdel klientams Pastaroji optimizuoja vakuuminių sistemų energijos pusiausvyrą: ežektoriai pagerina efektyvumą nuo pat veiklos pradžios, įrašo dabartinį vartojimą kaip realią vertę. Sistema rodo, kai šis lygis tampa per didelis, ir vartotojas gali taikyti atsakomąsias priemones laiku. Būklės stebėjimo funkcija įrodo sistemų prieinamumą. Ežektoriai nuolat prižiūri tam tikrų procesų parametrus, tokius kaip tankis ir darbinis slėgis. Būklės detali analizė padeda iš anskto nustatyti klaidas. 

  Kitas svarbus veiksnis, kuris užtikrina ar lapai vežami patikimai, yra vakuuminis griebtuvas.”Mūsų vakuumo griebtuvai užtikrina aukštą laikymo jėgą, net jei paviršius yra riebus”, praneša Christian Landis. “Jie yra kaip sąsaja tarp laikymo sistemos bei lakštinio metalo dalies.” SAXM vakuumo griebtuvai išsiskyrė dėl savo labai aukštos laikymo jėgos, kai gali pakelti sunkias ploštes greitai ir tiksliai. Jie turi labai aukštą siurbimo padas jėgą ir  gali prisitaikyti prie skirtingų ruošinio kontūrų. Dėl savo tvirtos konstrukcijos ir gamybai naudojamos patvarios medžiagos Elastodur, jie užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Dėl unikalios tekstūros siurbtuko viduje ir specialios trinties, diskas užtikrina optimalią apkrovą, net jei metalo lakštai yra riebaluoti.  

Pažangios technologijos patikimam darbui.

Güdel yra labai patenkintas savo Schmalz produktais. “Mes galime pasiekti greitų ciklų  su geru pakartojamumu, net ir labai sunkiems metalo lakštams”, sako Adrian Stauffer. Jis taip pat patenkintas diagnostikos galimybėmis: “Šios funkcijos suteikia mūsų klientams verslo saugumo jausmą bei apsaugo juos nuo nepageidaujamų ir brangių staigmenų, pavyzdžiui, neplanuotų prastovų.

Güdel laiko save technologijos pradininku ir labai rekliu pasirenkant partnerius. “Schmalz yra viena iš vakuumo technologijų rinkos lyderiu – būtent monitoringo sistemoje naudojant intelektualias diagnostikos funkcijas – ir tai yra labai naudinga mums” paaiškina Stauffer. Jei problema atsiranda, Schmalz reaguoja labai greitai ir suteikia kompetetingą kontaktinį asmenį tvarkyti situaciją. “Mes visada dirbame vienodomis sąlygomis, kadangi esame susipažinę su mūsų klientų norais ir reikalavimais”, MD daro išvadą.