Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Elektra valdomi žemės konvejeriai vaidina pagrindinį vaidmenį logistikos centruose ir vidaus logistikoje. Kėlimo įrangos poreikis sandėliuose yra padidėjęs dėl įmonės efektyvumo didinimo ir darbuotojų apkrovos mažinimo (ypatingai atsižvelgiant į besikeičiančią demografinę padėtį). Atsižvelgdamas į šį poreikį J. Schmalz GmbH siūlo integruotą – vakuuminiais keltuvais grindžiamą – sprendimą. Keltuvas yra tiesiogiai pritvirtinamas prie grindų konvejerio ir tai įgalina lengvą krovinių perkėlimą.

Elektriniai keltuvai vaidina pagrindinį vaidmenį vidaus logistikoje ir yra labai universalūs. Nesvarbu, ar transportuojant krovinius į iš anksto saugomas zonas, ar naudojant stelažus, šiuo metu naudojami įrenginiai yra įvaldę sandėliavimo ir transportavimo uždavinius. Tačiau reikia pabrėžti, kad pakrovimo ir iškrovimo procesai yra dažnai atliekami rankiniu būdu, ypač, kai kroviniai nėra sunkiasvoriai. J. Schmalz GmbH dirba kartu su vidaus logistikos profesionalais tam, kad darbas sandėliuose taptų dar labiau efektyviu ir ergonomišku.     

Verta paminėti, kad vakuuminio keltuvo naudojimas įgalina dirbti efektyviau, lanksčiau bei ergonomiškiau. J. Schmalz GmbH planuoja išleisti dvi 40 ir 70 kilogramų keliamosios galios versijas. Naudojant vakuuminį keltuvą operatorius turi prieigą prie įvairių greitai keičiamų griebtuvo gaminių kaip dėžės, taros, maišai, padėklai ir kita.  Vakuuminis keltuvas gali būti prailgintas išilgai arba į šoną iki dviejų metrų ilgio, todėl sunkiai pasiekiami kroviniai yra lengvai tvarkomi. Keltuvas naudoja standartines 24 Voltų baterijas, todėl išorinis maitinimas su kabeliais nėra reikalingas.

Informacijos šaltinis:

us.schmalz.com/aktuelles/presse/vakuumhandhabungssysteme/02515/