Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Gegužės 27-28 dienomis Vilniuje, parodų centre “Litexpo” įvyksiančio renginio “Versli Lietuva” metu tikimasi išjudinti tuos, kurie dar tik svarsto įkurti verslą. Be kitų praktinių žinių, renginio dalyviai bus supažindinti ir su ES struktūrinių fondų siūlomomis galimybėmis verslo pradžiai.
Renginio “Versli Lietuva” metu patirtimi su tais, kurie domisi verslo galimybėmis bei naujovėmis, dalysis įvairių verslo sričių, institucijų ir socialinių partnerių atstovai.
“Šiuo renginiu siekiame parodyti visuomenei, jog veikliam ir kūrybingam žmogui ekonominis sunkmetis – ne kliūtis. Daugelis pavyzdžių, kurie bus pristatomi renginyje “Versli Lietuva”, atskleidžia, kad turint gerą idėją, žinių ir ryžto, galima kurti verslą bei darbo vietas”, – sako Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) departamento direktorė Živilė Glaveckaitė.
Renginio dalyviai galės lankytis valstybės institucijų, įvairių asociacijų ir organizacijų stenduose, kuriuose bus teikiamos individualios konsultacijos verslo steigimo, teisės ir mokesčių, ES ir valstybės paramos galimybių klausimais.
Abi renginio dienas bus skaitomi pranešimai, kuriuose specialistai ir verslininkai kalbės verslo kūrimo ir plėtros, lyderystės ir psichologijos temomis, apžvelgs sėkmingas verslo istorijas.
“Versli Lietuva” yra visoje Europoje gegužę-birželį vykdomos iniciatyvos “European SME Week 2010” (“Europos smulkiojo ir vidutinio verslo savaitė 2010”) dalis. Šia iniciatyva siekiama paskatinti SVV plėtrą, pabrėžti verslininkų indėlį į ES gerovės kūrimą. Renginio iniciatoriai – Ūkio ir Finansų ministerijos.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt