Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Š. m. kovo 25-28 d. Lietuvos parodų centre „Litexpo” vyksianti paroda „Baldai” lankytojus supažindins ne tik su originaliais baldais, pirmą kartą eksponuojamomis kolekcijomis iš Lietuvos ir užsienio šalių, bet pristatys ir naują požiūrį į dizainą bei interjerą.

Pirmą kartą parodoje veiks interjero ekspozicija, kurioje bus pristatomos naujausios dekoravimo ir apšvietimo tendencijos, įvairios interjero detalės ir elementai. Tradicinėje  „Dizaino galerijoje” lankytojai susipažins su Lietuvos dizaino forumo rengiamu nauju ir unikaliu socialiniu projektu „EKO dizainas”, kurio sudedamoji dalis – ekspozicija „Gyvenimas be PVM”. Ekspozicijoje dizaineriai „gyvai” kurs atskiras zonas: miego, valgymo, poilsio, darbo. „Dizaino galerijoje” taip pat veiks konkurso „Metų interjeras” darbų paroda, bus skelbiami „Metų tautos interjero” nugalėtojai.

„Visais šiais projektais siekiama pademonstruoti naują, aktualų šiandien požiūrį – tai, kas estetiška, meniškai vertinga, nebūtinai turi būti brangu ir skirta tik išrinktiesiems. Šiuo metu vis mažiau aktualus yra turto demonstravimas ir vis daugiau vertės įgauna paprastumas, nuoširdumas, ekologiškas požiūris, taupumas, kuris apima ne tik pinigų, bet ir visų gamtos išteklių taupymą”, – sako Lietuvos parodų centro „Litexpo” direktoriaus pavaduotoja Kristina Pladienė.

Be interjero ir dizaino ekspozicijų parodoje apie 90 dalyvių pristatys įvairios paskirties baldus ir naujausias kolekcijas: minkštųjų, korpusinių, biuro, virtuvės. Atskira erdvė bus skiriama originalių ir nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonių ekspozicijai, lauko baldų ekspozicijoms.  

Kovo 26 d. Lietuvos ekonominės plėtros agentūra parodoje surengs daugiašalę verslo kontaktų mugę „Lietuva – patraukli verslo partnerė”. Pasak K. Pladienės, šis verslo renginys sieks supažindinti užsienio verslo visuomenę su Lietuvos baldų bei medienos pramonės potencialu,  pasiekimais, verslo aplinka bei padėti mūsų šalies įmonėms susirasti naujų verslo partnerių.

Planuojama, kad verslo kontaktų mugėje dalyvaus 83 įmonės iš 10 Europos šalių: Danijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Nyderlandų, Didžiosios Britanijos, Austrijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos.

Pirmą kartą parodoje „Baldai” rengiama loterija lankytojams. Laimėtojų lauks bendrovės „Vadasiga” itališka „Pininfarina” dizaino kėdė ir „Cane-Line” lauko baldų komplektas bei bendrovės „Lauksva” krėslas „Paris”.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt