Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Praėjusią savaitę Konkurencijos tarybos palaimintas “Grigiškių” ir “Hanner” sandoris, kuriuo “Grigiškėms” pereina kartono verslas, paskelbtas baigtu –  šalys pasirašė akcijų pirkimo-pardavimo sandorio užbaigimo memorandumą.
Pagal sutartį, “Grigiškės” įsigijo visas UAB  “AGR Prekyba” akcijas. Pastarajai priklauso 100% įmonės  “Avesko”, kuri valdo 96,18%  “Klaipėdos kartono”.
Praėjusią savaitę įsigyti “AGR Prekyba” akcijas ir taip per šią bendrovę netiesiogiai perimti “Klaipėdos kartono” kontrolę leido Konkurencijos taryba. Šiuo sandoriu “Grigiškės” siekia plėsti gofruotojo kartono ir jo gaminių verslą.
“Grigiškės” veiklą plėtoja trimis pagrindinėmis kryptimis – gamina medžio plaušų plokštes, popieriaus gaminius ir gofro tarą.
“Klaipėdos kartono” pardavimai pernai siekė 110 mln. Lt, o 2007 m. – 123,3 mln. Lt.
Teigiama, kad įsigijusi “Klaipėdos kartoną”, “Grigiškės”  turės pilno gamybos ciklo verslą. Įmonių grupę papildys ir “Klaipėdos kartonas”, Ukrainos antrinė įmonė OAO “Mena Pak”.
VŽ šaltinių teigimu, “Grigiškės” už bendrovę turėjo atseikėti ne daugiau kaip 2 mln. Lt ir prisiimti apie 12 mln. Lt įsipareigojimų.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt