Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Parduodame parodoje bei ekspozicijoje naudotą Jumbo Ergo 65kg. Tai puiki proga už gerą kainą įsigyti keltuvą padėsiantį sumažinti darbuotojų skaičių ir/ar jų fizinį krūvį darbo metu. Vakuuminis keltuvas Jumbo Ergo yra idealus dažnam ir greitam krovinių kilnojimui. Jis tinka ir kartoninėms dėžėms, ir plastikinėms pakuotėms, ir statinaitėms, ir metalo ar medienos lakštams ir daugeliui kitų medžiagų, kurių bendras svoris yra iki  65 kg.

 width= width= width=

Techninės specifikacijos:
Keliamoji galia: 65 kg;
Darbinis ilgis: 1700 mm;
Bendras aukštis: 2840 mm;
Vakuumo generatorius: orapūtė SBM;
Kėlimo greitis: nuo 50 m/min iki 70 m/min.
Keltuvos svoris: 57 kg.
Spalva: pilka.

Keičiami vakuuminiai Jumbo Ergo griebtuvai:
Įvairiems kroviniams kelti buvo sukurtos skirtingi vakuuminiai griebtuvai ir specialiai šia procesui palengvinanti ir pagreitinti skirtas adapteris SWA. Šis Jumbo Ergo turi keturis griebtus, kuriuos galima pakeisti be jokių įrankių vos per keletą akimirkų.
 

 width=
Adapteris SWA

Dėl plataus asortimento Jūs saugiai pakelsite pačius įvairiausius krovinius – dėžes, minkšto plastiko pakuotes, statines, skardines, baldus, rulonus ir pan. Galite įsigyti tik vieną, geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį griebtuvą arba visą jų komplektą.

 width=
Viengubas stačiakampis griebtas EG
 width=
Apvalus griebtas RG
 width=
Pakuočių griebtuvas SG
 
 width=
Dvigubas griebtuvas DG
 

Ši keltuvo komplektacija turi šiuos priedus:
* Sausą oro filtrą STF – neišvengiamai reikalingas, kai kovinio paviršius ar aplinkos oras labia užterštas dulkėmis. Nesudėtingas montavimas ir filtro kasetės keitimas.
* Jungiklį – saugiklį MSS, jis skirtas įjungti/išjungti vakuumo siurblį, taip pat apsaugoti jį nuo įtampos svyravymų.
* Gembinį kraną.

Papildomai dar galima užsakyti šiuos priedus:
* Papildomą/atsarginę apsauginę keliamosios žarnos „rankovę“ / užvalkalą – apsaugo keliamąją žarną nuo mechaninių pažeidimų ir palengvina valymą;
* Montavimo ant stulpo/sienos rinkinys skirtas orapūtei ar garso slopinimo dėžėi montuoti ppriestulpo/ kolonos ar sienos. Horizontali konsolė leidžia šalia sumontuoti ir sausą oro filtrą.
* Apsauginį tinklą –apsaugo keliamąją žarną ir griebtuvus nuo mechaninių pažeidimų, kurie galėtų atsirasti nustojus eksploatuoti ir ir padeda taupo vietą Jumbo Ergo laisvai kabant.
* Keltuvo cilindro prailginimas SZV.

 width=
Sausas oro filtras STF
 width=
Jungiklis – saugiklis MSS
 width=
Montavimo ant stulpo/sienos rinkinys
 width=
Keltuvo cilindro prailginimas SZV
 width=
Gembinis kranas
 width=
Apsauginė keliamosios žarnos rankovė
 width=
Apsauginis keliamosios žarnos tinklas