Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Nesvarbu, ar jie elektro-mechaninai arba pneumatiniai, patikimi jungikliai yra pagrindinis saugaus vakuuminių sistemų eksploatavimo garantas. Papildomai apsaugoti jungikliai yra didelis pliusas.
Naujieji Schmalz siūlomi VS-V-EM-SS (elektromechaniniai) ir VS-V-MM (pneumatiniai) jungiklių tipai užtikrina efektyvų proceso stebėjimą ir kontrolę visose automatizuoto vakuumo sistemų panaudojimo srityse.

Funkcinės detalės lemiančios didesnį efektyvumą

Abiejų tipų jungiklių pigiausią bazinę versiją sudaro sudaro tvirtas polimerinis (polyacetal) korpusas su M5 vidiniu sriegiu vakuumo jungčiai. Elektromechaninis VS-V-EM-ST jungiklis yra naudojamas visur, kur elektrinis signalas yra reikalingas saugumo sumetimais pasiekus norimą vakuumo vertę, pavyzdžiui, kai naujame cikle reikalingas ruošinio paleidimas ar siekiant patikrinkt ar ruošinys yra saugiai prisiurbtas prie siurbtuko. VS-V-EM-ST gali perjungti įtampas iki AC 230 V / DC 24 V arba stiprį iki 6 A. Jungiklis gali būti atnaujintas iki IP 65 saugos klasės, jei bazė bus papildomai uždengta nuo išorinio poveikio, kai naudojamas sunkiomis darbo sąlygomis (pvz., medienos, metalo arba pakavimo pramonėse). Todėl ji tinka visoms šioms pramonės šakoms, kuriose sunkios darbo sąlygos, tarša, dulkės ir drėgmė yra norma.

VS-V-MM pneumatiniai jungikliai gali būti naudojami valdyti kontrolės sistemas arba vožtuvus be elektrinių jungčių ir signalų. Kai nustatyta vakuumo vertė yra pasiekiama, jungiklis perduoda signalą tolesniam arbui vykdyti. VS-V-MM gali būti su NO (normaliai atvira) ir NC (normaliai uždara) jungiklio funkcijomis. Didelio vožtuvo skerspjūvio dėka, galima įjungti pakankamai aukštą slėgį, iki 100 l / min.

 width=
VS-V-EM-SS ir VS-V-MM vakuumo jungikliai su galimais priedais

Norimos vakuumo vertės nustatymas abiejuose vožtuvų tipuose yra atliekamas naudojant reguliavimo varžtą ant korpuso. Šis nustatymas yra su iš anksto nustatyta ir apibrėžta paklaida – ± 5 mbar visame darbo plote. Tai suteikia didelį pliusą vakuumo sistemos stebėjimui ir proceso patikimumui – paklaidos diapazonas yra apibrėžtas tiksliau nei kitų panašių mechaninių jungiklių.
Kiti privalumai, tokie kaip kompaktiška forma ir nedidelis svoris leidžia greičiau ir paprasčiau juos instaliuoti į griebtuvus ar jų sistemas ir nedaro įtakos sistemos apkrovoms ar judėjimo ir padėties nustatymo dinamikai.
Mechaniniai vakuumo jungikliai tinkami naudoti visose pramonės šakose su automatizuotu perkėlimu/transportavimu, pavyzdžiui, automobilių pramonėje, plastmasės apdirbimo pramonėje ir daugelyje kitų.