Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Nesvarbu, ar jums reikia perkelti kartonines dėžes, metalo ar medžio gaminius, lentas, bagažą, statinaites ar bakelius – vakuumo technologijų specialisto Schmalz siūlomi prisiurbimo ir transportavimo sprendimai yra greita, ergonomiška ir saugi alternatyva krovinių kelimui ir transportavimui rankomis. Tie, kurie domisi, kaip veikia įvairūs Schmalz sprendimai, vaizdinių atsakymų nuo šiol gali ieškoti bendrovės interneto svetainės media centre ir pamatyti daug video medžiagos apie Schmalz produkcijos pritaikymą įvairiose pramonės šakose.

Su šia nauja platforma, Schmalz nori patenkinti interneto vartotojų ir suinteresuotų šalių informacijos poreikius apie naujausias ir pažangiausias vakuumo valdymo technologijas.

Schmalz media centrą galima rasti www.schmalz.com arba jis gali būti prieinama apsilankius http://video.schmalz.com tiesiogiai. Šiuo metu ten yra patalpinta daugiau kaip 50 filmų, Nauji naudojimo pavyzdžiiai taip pat bus paskelbiami. Lankytojai svetainėje kol kas gali pasirinkti iš aštuonių skirtingų pramonės šakų: chemijos ir farmacijos, stiklo, medžio, plastmasės, logistikos ir pakavimo, aviapramonė, metalo ir metalo lakštų bei saulės energijos. Vidoe medžiaga yra didelės skiriamosios gebos, pateikiama 16:9 vaizdo formatu ir gali būti išdidinama per visą ekraną. Visą medžiagą galima rasti net penkiomis skirtingomis kalbomis: vokiečių, anglų, ispanų,
prancūzų ir italų, tad neabejojama, kad ši video biblioteka bus labai idomi ir įvertinta tarptautinės lankytojų auditorijos.

Modulinis dizainas
Naudojant paprastos struktūros meniu, lankytojai gali lengvai pasiekti savo norimą filmuką, o dešinėje pusėje ras kitus tos pačios temos video. Trumpas lydintis tekstas papildo svarbiausią informaciją pateiktą vaizdo medžiagoje. Be to, čia lankytojai gali rasti informaciją apie bendrovę ir jos gaminamas įvairias vakuumo sistemas, atsisiųsti sudominusios temos brošiūrą.

Nuoroda į Schmalz media centrą: http://video.schmalz.com