Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 J. Schmalz GmbH gaminami aliuminio strėlės kranai pasižymi optimalia mažos trinties operacija, kuri padidina medžiagų ir prekių srauto ergonomiką ir efektyvumą įmonėje. Be to, jie pasižymi maksimaliu lankstumu. Modulinės sistemos dėka vartotojai gali individualiai pasirinkti strėlės ilgį, važiavimo kelią ir keliamąją galią, taip pat tinkamą vakuumo valdymo sistemą arba grandininį keltuvą. Į platų priedų asortimentą dabar įeina posūkio kampo ribotuvas su proceso stebėjimu, kuris padeda išvengti brangių susidūrimų tarp vakuumo valdymo sistemos, pritvirtintos prie šarnyrinės rankos, ir apdirbimo centro.

Be esamo posvyrio kampo ribotuvo, naujame gaminyje yra padėties jungiklis su iki šešių aptikimo lakštų, kurie aktyvuoja proceso stebėjimą. Aptikimo lapų kiekis lemia sukimosi diapazoną, kuris yra nuo nulio iki 100 laipsnių kiekvienoje pusėje. Žingsnio dydis yra 30 laipsnių, jei įjungta viena pusė, ir 15 laipsnių, jei įjungta abi pusės. Dviejų kanalų jungiklis su ritinine svirtimi sumontuotas strėlės pusėje.

Aplinkinės sistemos valdymas susisiekia su padėties reguliatoriumi, kad būtų suaktyvinti konkretūs važiavimo keliai arba išjungta apibrėžta sritis. Norėdami tai padaryti, jis elektriniu signalu nuskaito strėlės padėtį. Taigi „Schmalz“ palaiko saugos koncepcijas pagal EN ISO 13849-1. Proceso stebėjimą galima pritaikyti visiems standartiniams „Schmalz“ aliuminio strėlėmis su kranų tvirtinimu.