Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Penktadienį visiems baldų gamybos UAB “Narbutas ir Ko”, kuriai paskelbta bankroto byla, įteikti atleidimo lapeliai. Daliai darbuotojų kitą savaitę bus siūloma sugrįžti į įmonę, kad būtų palaikoma jos veikla.
Darbuotojai atleidžiami pagal bankroto procedūros reikalavimus. Atleidimo lapeliai šiandien išdalinti per 170 žmonių. Išeitinės kompensacijos yra apskaičiuotos ir įtrauktos į kreditinius reikalavimus, kurie iki galo bus suformuoti liepos 1 dieną.„Bendras įsiskolinimas darbuotojams yra apie 2 mln. Lt“, – pasakoja Ilja Jaroslavskij, „Narbuto ir Ko“ bankroto administratorius.
Jau kitą savaitę kai kurie darbuotojai sulauks pasiūlymo grįžti į darbą. Planuojama priimti 70 žmonių.
„Kviesime ir Petrą Narbutą, buvusį bendrovės direktorių. Pagal bankroto procedūros reikalavimus, jis privalėjo būti nušalintas nuo direktoriaus pareigų. Tačiau siūlysime jam tapti gamybos konsultantu, nes p. Narbuto patirtis, ryšiai ir sugebėjimai ypač naudingi“, – tvirtina bankroto administratorius.
Įmonė, kuriai bankroto byla paskelbta gegužės 8 d., veiklos nenutraukė – įmonė dirba, gamykla Ukmergėje, pastatyta pernai liepą, turi užsakymų.
„Tik tas užsakymų portfelis labai jau varganas. Bent jau kol kas. Tačiau vilčių prarasti nereikia. Jei užsakymų padaugės, įmonė turi ateitį“, – teigia p. Jaroslavskij, pabrėždamas, kad jo, kaip bankroto administratoriaus, užduotis – atstatyti bendrovės veiklą, atsiskaityti su kreditoriais, „bet kokiu būdu neišparceliuoti įmonės gabalais“.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt