Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 “Löffler”, įsteigta 1844 m. ir įsikūrusi Vokietijos regione, vadinamu “Frankonija”, gamina labai platų asortimentą – nuo sėdimų vietų ir minkštų baldų iki žaislų, nuo vaikų lovų iki stalų ir kėdžių. Bendrovė parduoda tam tikrus produktus, tokius kaip liukso denio kėdes ir kietmedžio stalus. Taip pat gamina kitų produktų ir jų dalių kitoms kompanijoms, pvz., HABA žaislams. Ketvirtos kartos šeimos kompanija teikia didelę reikšmę tvarumui. Gamybos patalpose, kurios apima 3000 kvadratinių metrų  apdirdirbama tik vietinė mediena. Netoliese esantis Frankonijos miškas aprūpina žaliava. “Löffler” vengia dirbti su plastiku ir lakais. Kai reikia apdailos, jie naudoja kokybiškus, aplinką tausojančius aliejus.

Šie medienos ekspertai yra tokie pat pažangūs, kaip ir technologijos, kurias jie naudoja. “Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai naudoja tik naujausias CNC mašinas. Tai leidžia mums gaminti konkurencingai, taikyti griežtą kokybės kontrolės sistemą, užtikrinanti aukštą produktų kokybę “, – aiškina generalinis direktorius Josefas Löffleris. Naujausias jų įrengimų papildymas yra modernus penkių ašių CNC apdirbimo centras, kuriam jie ieškojo tinkamo  įtvirtinimo sprendimo.

Sprendimas pirkti buvo priimtas parodos metu

 J. Schmalz GmbH iš Glatten, Vokietijoje, buvo jų pirmasis pasirinkimas ieškant tinkamo prispaudimo sistemos partnerio. Kadangi “Löffler” jau keletą metų naudoja “Schmalz” siurbtukus kitoms mašinoms, abi bendrovės jau sėkmingai bendradarbiauja. Prekybos parodoje buvo išspręstas klausimas. “Löffler” atstovai vis dar stovėjo Schmalz stende, kai nusprendė pasirinkti vakuuminių blokų siurbimo puodelius ir  VCMC-K1 mechaninius blokus.

“Schmalz” sukūrė “VCMC-K1” plačiam pritaikymui. Mechaninis prispaudėjas yra veiksminga alternatyva, kai kontaktinio paviršiaus nepakanka suspaudimui vakuumu. Jie leidžia saugiai pritvirtinti siaurias dalis, tokias kaip langų rėmai, net  iki 100 milimetrų storio.

Pamirškite apie suspaustą orą

Šis mechaninio prispaudimo  blokai neturi suspausto oro. Abu  bloko komponentai yra valdomi naudojant vakuumą. Mechaninis prispaudėjas stovi ant mašinos stalo, pritvirtintas prie konsolės savo vakuumo jungtimi. VCMC-K1 fiksavimo mechanizmas taip pat kontroliuojamas vakuumu. Užveržimo diskai nusileidžia ir patikimai laiko ruošinį. “Löffler” nusprendė modernizuoti “Schmalz” sistemą su tvirtinimo angomis. Šis variantas gali sugerti papildomas šonines jėgas. Kadangi tvirtinimo lanko korpusas tvirtai pritvirtinamas prie konsolės, laikiklį galima pakartotinai nustatyti – nebereikia atlikti naujų matavimų.

“Löffler” sprendimas investuoti į “Schmalz” visiškai atsipirko. “Mes labai patenkinti VCMC-K1 veikimu. Mūsų darbuotojai ypač vertina tai, kad jie yra lengvai naudojami “, – sako Josefas Löffleris. Net su didelėmis šoninėmis jėgomis, pavyzdžiui, tomis, kurios kyla šalia frezavimo operacijų, ruošinys visada išlieka vietoje. Tvirtinimo sklendė padeda sustiprinti spaustuką, todėl darbas tampa dar saugesnis.

Kasdienis baldų gamintojo darbas apima visų skirtingų dydžių ir paviršių apdirbimus, o tai yra ypatingas iššūkis įtvirtinimo technologijoms. Plonos detalės  paviršiaus ploto dažnai nepakanka patikimam vakuuminiam sugriebimui. Būtent tada atsiranda mechaninis spaustuvas. “Lankstus ir lengvas pritaikymas įvairiems matmenim -tai ypač svarbu mūsų versle “, – sako Josefas Löffleris. “Schmalz” vakuuminis sprendimas taupo išlaidas ir greitai atsiperka. Kadangi nereikia suspausto oro,  nerekia ir papildomų jungčių. Perjungimui tarp vakuuminio bloko ir mechaninio spaustuvo nereikalingi jokie įrankiai, nei operacijos, dėl ko pastebimas skirtingas įrenginio paleidimo laikas, palyginti su kitomis įtvirtinimo sistemomis.