Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Šį penktadienį Klaipėdoje vyks Žemaitijos regiono aukštųjų mokyklų turnyras “Užaugink verslo idėją”, kuriame studentai varžysis ne tik dėl stažuočių verslo organizacijose, bet ir dėl galimybės tapti naujo sėkmingo produkto kūrėjais.
Renginys vyks “Nesė Pramogų banko” klube “Nesė Relax”.
Dalyvauti asociacijos “Mano miestas Klaipėda” inicijuotame turnyre, kuris įtrauktas į oficialų Europos verslo savaitės renginių sąrašą, užsiregistravo Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos, Vakarų Lietuvos verslo, Klaipėdos valstybinės, Socialinių mokslų bei Žemaitijos kolegijos komandos.
Inovatyvūs virtuvės padėkliukai, plaukų šalinimo paslaugų centras, pasyvių namų statyba- tik keletas studentų plėtojamų idėjų, kurias jie finalinio renginio metu pristatys renginio komisijai bei svečiams.
Norint pateisinti savo siūlomą sumanymą, reikės ne tik svarių argumentų, bet ir operatyvumo – idėjai pristatyti skirta tik 5 minutės.
Visi turnyro dalyviai gaus prizus, geriausių idėjų autoriams atiteks stažuotė verslo įmonėje, o sulaukus realių investuotojų susidomėjimo – ir galimybė paversti savo idėją kūnu. Be to, renginio metu savo favoritą rinks ir į jį pakviesti verslininkai – jų balsai turės finansinę išraišką, tad daugiausia simpatijų pelniusios idėjos autoriai gaus piniginį paskatinimą savo idėjai plėtoti.
Anot asociacijos “Mano miestas Klaipėda” verslo grupės vadovo Sauliaus Savickio, šio konkurso sumanymą padiktavo esama situacija.
“Klaipėdoje renginių, kurie suartintų verslų akademinį jaunimą su jau  turinčiais verslo patirties, nėra daug. Antra vertus, asociacijai dažnai tenka susidurti su jaunuoliais, studijuojančiais su verslu susijusias specialybes, ir norinčiais užmegzti kontaktus su verslininkais, išmėginti sukauptas žinias praktiškai, tačiau pasigendančiais tokių galimybių”, – pasakojo pokalbininkas.
Turnyras turįs užpildyti šią spragą ir, tikimasi, galės tapti nauja uostamiesčio tradicija.
Renginys – nemokamas, tad čia laukiami ne tik šviežių sumanymų besidairantys verslininkai, bet ir visi besidomintieji regiono jaunimo potencialu.

Informacijos šaltinis: www.ve.lt , “Vakaro žinių” nuotr.