Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Vienas didžiausių baldų pardavėjų Lietuvoje – bendrovė „Baldų rojus“ – neatlaikė ekonomikos nuosmukio. Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas bendrovei iškėlė bankroto bylą.
Bankroto baldų pardavėjui prašė interneto sprendimų bendrovė „Lithill“, rašo delfi.lt. Viliamasi, kad baldų prekybą pavyks tęsti per antrines įmones ar parduotas franšizes.
Nuo 1996 m. veikiančio „Baldų rojaus“ vadovas Rimantas Jokūbas Grigaravičius delfi.lt sakė nutarties dar nematęs, tačiau pripažino, kad bendrovę prislėgė virtinė problemų: kritęs pardavimas, skelbiant nuolaidas sumažėjusi marža, vieno iš partnerių Klaipėdoje bankrotas, pasikeitusios lizingo, faktoringo ir draudimo bendrovių sąlygos, gamintojų reikalavimas už prekes mokėti iš anksto.
Jo teigimu, kreditų draudimo bendrovėms iki žemiausio sumažinus Lietuvos reitingus, įmonė prarado apie 6 mln. Lt apyvartinių lėšų.
„Buvome priversti skelbti nuolaidas, dėl to mažėjo marža, daugiau nei perpus krito pardavimas. Anksčiau gaudavome mokėjimo atidėjimus 120–60 dienų, tai dabar gamintojai prašo mokėti iš anksto“, – sakė įmonės vadovas.


Informacijos šaltinis:  www.alfa.lt