Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 “Cobot” griebtuvas gali būti naudojamas daugybėje intralogistikos sričių, pvz. pakavimo linijos pabaigoje arba “pick-and-place” programoje.

Naudojant lankstų poroloną kaip griebtuvo paviršių, prietaisas gali saugiai laikyti kartoną, dėžutes ir struktūrizuotus komponentus ar komponentus su įpjovomis ir trijų matmenų išorinėmis formomis, sveriančiomis iki 8 kilogramų. Šis griebtuvas aip pat lengvai gali būti integruojamas į automatizavimo procesą.

Bendrai veikiantys robotai kelia naujus iššūkius jų sistemos komponentams: jie turi būti lengvi, nes jie dažnai turi mažesnį darbo krūvį ir neturi kelti jokio pavojaus žmonėms. Schmalz į visą tai atsižvelgė projektuojant naują “Cobot” griebtuvą. Padidėjusio kontaktinio paviršiaus ir sumažėjusios smūginės jėgos dėka, griebtuvas atitinka ISO TS 15066 standartą, skirtą bendradarbiavimui tarp žmonių ir pramoninių robotų. Dėl specialių gamybos procesų, naudojamų Schmalz griebtuvui, užtikrinamas svorio optimizavimas ir dinaminė geometrija. Tai leidžia prijungti griebtuvą prie mažų robotų su lengvesnėmis apkrovomis.

Griebtuvas turi modulinę konstrukciją, kurią pagal poreikį galima papildyti, pavyzdžiui, energijos taupymo,oro išmetimo moduliais arba pažangiais vakuuminiais jungikliu procesų stebėjimui. Tas pats griebtuvas gali būti naudojamas įvairioms skirtingoms programoms, taip pat galima naudoti tik dalį prisiurbiančio paviršaus. Vakuumas gali būti sukurtas tiek iš vidaus, tiek iš išorės, priklausomai nuo esamų aplinkybių vietoje.

Apskritai lanksčių sprendimų paklausa ir “plug-and-play” sprendimų, tokių kaip Schmalz “Cobot” griebtuvas, nuolat auga. Net neapmokyti darbuotojai turėtų gebėti greitai ir lengvai įdiegti komponentus, leidžiančius pakelti produktus, kurie nebuvo iš anksto nurodyti. Saugumas yra lemiamas šio produkto populiarumo veiksnys, nes riba tarp rankų darbo ir robotų tampa vis labiau neaiški.