Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 UAB „Švyturys-Utenos alus“ dalį įrenginių iš Klaipėdos perkelia į Uteną ir teigia, kad dėl to gamybos apimtis nenukentės, o gamyba uostamiestyje bus toliau tęsiama. Profesinė sąjunga sunerimo, kad ilgainiui Klaipėdoje apskritai gali nebelikti seniausios, miesto simboliu tapusios, alaus daryklos.
Vakar uostamiesčio alaus darykloje buvo išmontuotos keturios talpyklos, kurios bus panaudotos gamybos procese Utenoje. Raimondas Tamošauskas, AB „Švyturys“ profesinės sąjungos pirmininkas, nuogąstauja, kad išmontavus dalį įrenginių vargiai gamyba Klaipėdoje bus plėtojama tokia apimtimi, kaip iki šiol.
„Įtariu, kad yra laiko klausimas, kada visai čia bus nutraukta gamyba. Jie tai vadina gamybos optimizavimu, bet mes tai įvardijame gamyklos žudymu. Apgaunami ir vartotojai, nes jie nežino, kur tas alus gaminamas“, – įrodinėja p. Tamošauskas.
Jo duomenimis, nemaža dalis darbuotojų buvo atleista ir šiuo metu uostamiestyje dirbama tik viena pamaina, nors anksčiau dirbo dvi, o vasaromis net trys.
„Švyturio“ gamybos procesui šis perkėlimas neturi jokios įtakos ir nesumažins verdamo alaus kiekių, kurie šiemet, palyginti su pernai, net didėja. Nė vienas gamybos padalinys „Švyturio“ darykloje nėra uždaromas“, – aiškina Dainius Smailys, UAB „Švyturys-Utenos alus“ korporatyvinių reikalų direktorius.


Informacijos šaltinis: www.vz.lt