Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Veiklą plečianti UAB „SBA naftos kompanija“ keičia pavadinimą į UAB „Enteco Baltic“. Šis sprendimas priimtas atsižvelgiant į naują strateginę bendrovės veiklos kryptį – Europos Sąjungos valstybių rinkas.
„Iki šiol įmonė veikė Lietuvos ir kaimyninių šalių – Baltarusijos, Ukrainos – rinkose. Nuo šių metų pradedame aktyviau skverbtis į Europos Sąjungos valstybių rinkas, tad naujasis pavadinimas bus patogesnis pristatant paslaugas ten. Kitą vertus, orientuojamės ne tik į naftą ir naftos produktus, bet ir kitų energijos resursų bei technologijų sritis, tad iš angliškų žodžių „Energy“, „Technology“ ir „Commerce“ sudarytas pavadinimas tiksliau apibūdina bendrovės veiklos visumą“, – sako UAB „Enteco Baltic“ direktorius Gintautas Rudis.
UAB „Enteco Baltic“ priklauso koncernui SBA. Koncernas SBA yra strateginis investuotojas, valdantis vieną didžiausių verslo grupių Lietuvoje. Ją sudaro 26 įmonės, veikiančios mūsų šalyje ir užsienyje. Pagrindinės SBA veiklos sritys – baldų ir lengvosios pramonės gamyba bei mažmeninė baldų prekyba. SBA priklauso vienos pažangiausių Lietuvos įmonių AB „Utenos trikotažas“ ir AB „Klaipėdos baldai“.

Informacijos šaltinis: www.sba.lt