Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

VCBL-GL prisiurbimo blokai turi įspūdingai didelę absorbcijos galią, kuri leidžia medžiagą saugiai pakelti ir švelniai padėti. Šie prisiurbimo blokai veikia vienodai efektyviai tiek ant sauso, tiek ant drėgno stiklo paviršiaus. Su šiais VCBL-GL prisiurbimo blokais, prisitaikančiais prie paviršiaus kontūro, sukurtų specialiai mažesnio dydžio stiklo lakštams automatizuotoje pramonėje, Schmalz siūlo papildomus variantus, kurie galėtų būti pritaikyti skirtingoms detalės formoms pagal gaminio dydį.

Vienas vakuumo kontūras nustato siurbtuko padėtį ant staklių apdirbimo centro, kitas – fiksuoja detalę į vietą. Išoriniai ir vidiniai sandarinimo padukai gali būti keičiami, todėl nereikia keisti viso siurbtuko, esant susidevėjimui. Išorinis sandarinimo padukas pagamintas iš HT1 medžiagos, o vidinė sandarinimo lėkštė iš specialios medžiagos ElastoDur. Nei viena iš šių medžiagų nepalieka jokių žymių and gaminio paviršiaus. Dirbant su plonu stiklu ir siekiant išvengti bet kokios jautraus paviršiaus deformacijos, vidinio sandarinimo paduko grįžtamoji galia yra labai žema.

Schmalz gamina šiuos, prisitaikančio prie paviršiaus kontūro tvirtinimo siurbtukus, stiklo gaminių apvedimui automobilių pramonėje prisitaikant prie kliento reikalavimų. Ypač akcentuojami mažesni stiklai, tokie kaip galinio vaizdo veidrodėlis arba šoniniai langai. Apatinis prisiurbimo padas yra padarytas kvadrato arba stačiakampio formos, bet taip pat gali būti pagamintas specialios formos. Viršutinis prisiurbimo padas yra gaminamas pagal sudedamųjų dalių formas. Specialių prisiurbimo padų dėka, prisiurbimo plotas yra visiškai išnaudojamas. Trinties padas apsaugo gaminį nuo judėjimo ir leidžia apdirbti kraštus kruopščiai ir greitai. Schmalz siūlo specialaus dizaino prisitaikančius prie paviršiaus kontūro tvirtinimo siurbtukus su atvirkštine funkcija. Tai leidžia apdirbti dešinės ir kairės pusės langus tik su vienu tvirtinimo siurbtuku, kadangi pagrindas ir tvirtinimo siurbtukas yra tokios pačios formos.