Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Ketvirtadienį Pietų Korėjos įmonė UAB “LK Green Energy” Tauragėje atidaro LED (šviesos diodų) šviestuvų surinkimo gamyklą. Planuotos investicijos siekia 15 mln. Lt.
Anot bendrovės, kol yra statoma nauja gamykla, dvi gamybos linijos bus paleistos išnuomotose patalpose. Bus sukurta 40 naujų darbo vietų. Anksčiau skelbta, kad iš viso planuojama sukurti 130 darbo vietų.
„Verslo žinios“ sausį jau rašė, kad tai pačiai “LK group”, kaip ir “LK Green Energy” priklausanti UAB „LK Development“ laimėjo Tauragės rajono savivaldybės skelbtą konkursą, pagal kurį Tauragėje galėjo išsinuomoti apie 1.400 kv. m apleistas patalpas ir pradėti energiją taupančių (LED) šviestuvų surinkimo veiklą.
„Bus rekonstruojamas esamas pastatas, o vėliau statomas ir naujas, nes reikalingos sandėliavimo patalpos. Tad veiklą pradėsime išsinuomotose patalpose, oficialus gamyklos atidarymas bus vasario viduryje. Judėsime toliau, bus rengiamas detalus planas, prasidės kito pastato statybą“, – sausį pasakojo Aurimas Stankevičius, „LK Development“ Plėtros departamento direktorius.
Dalis Tauragėje gaminamų šviestuvų turėtų likti Lietuvoje, dalis bus eksportuojama į Vakarų rinkas, Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą. Šviestuvai bus pardavinėjami su prekės ženklu EELED.
Anot p. Stankevičiaus, pastačius naują apie 2.500 kv. m pastatą, planuojama panašią šių investuotojų gamyklą statyti Kaliningrado srityje.
“LK group” taip pat žada, kad Kaune šį pavasarį bus atidaroma nauja UAB “LK Technology” administruojama LED šviestuvų gamykla. Anot kompanijos, investicijų į naują gamybos liniją vertė siekia 30 mln. EUR. Teigiama, kad ši gamykla sukurs apie 100 naujų darbo vietų.

Informacijos šaltinis:  www.vz.lt