Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Inžinerinės pramonės atstovai kviečiami į verslo ryšių mugę Rygoje lapkričio 26-27 d. Ji vyks tarptautinės parodos „Tech Industry 2009“ metu, praneša Lietuvos ekonominės plėtros agentūra.
„Planuojama, kad susitikimuose dalyvaus ne tik ES šalių verslininkai, bet ir įmonės iš Rusijos, Ukrainos bei Baltarusijos. Dalyvavimas verslo ryšių mugėje nemokamas, tad mūsų įmonės turėtų tuo pasinaudoti“, – pasakoja Mantas Nocius, Lietuvos ekonominės plėtros agentūros (LEPA) generalinis direktorius.
Tarptautinė paroda „Tech Industry 2009” yra skirta metalo apdirbimo, elektronikos bei elektrotechnikos įmonėms, pramonines žaliavas, įrangą bei technologijas siūlančioms bendrovėms. Pernai parodą aplankė apie 18.200 įmonių atstovų.
Parodos metu vyks konferencija „Latvijos ir pasaulio inžinerinės pramonės ekonominė situacija bei ateities prognozės“, tarptautinis seminaras „Nauji sprendimai mechaninės inžinerijos pramonėje – tyrimai ir įvairių sektorių bendradarbiavimas“, tarptautinė paroda „Medienos apdirbimas. Mašinos. Technologijos. Įrankiai 2009“. Tuo metu taip pat vyks tarptautinis suvirintojų konkursas „Baltic Welder 2009“ ir robotų varžybos „Robotika 2009“.
 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt