Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva” paskirstė 5,8 mln. Lt įmonių grupėms, norinčioms dalyvauti tarptautinėse parodose ir organizuoti verslo misijas ir konferencijas.
Tarp gavusiųjų paramą yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, Lietuvos medienų pramonės įmonių asociacija, UAB „Lengvosios pramonės centras“, Lietuvos statybininkų asociacija, asociacija „Lietuvos maisto pramonė“, „Infobalt“ ir kitos.
Parama skirta ir įmonių projektams, pavyzdžiui, UAB „Rūta“, UAB „REA Film“, UAV „Vakarų laivų remontas“, UAB „Small tals ideas“ ir kitoms.
„Remiamas įmonių grupių dalyvavimas tokiose parodose kaip „Habitare“ Suomijoje, „Heimtextil“ Vokietijoje, „Marche du Film“ Prancūzijoje, „World food Kazachstan“ Kazachstane ar „World Food Maskva“, „Trans Russia 2011“ Rusijoje“, – rašo „Eksportuojančioji Lietuva”.
Iš viso įmonių grupės pateikė 96 paraiškas, finansuoti nuspręsta 47, skelbta įgyvendinant projektą „Nuo verslo pradžios iki eksporto plėtros“. Iš viso buvo pateikta paraiškų už 10,6 mln. Lt.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt