Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Šįryt ūkio viceministras Arnoldas Burkovskis susitiko su Švedijos koncerno “IKEA” atstovais dėl plėtros planų įgyvendinimo. Kas aptarta susitikimo metu – neskelbiama.
Vita Ramanauskaitė, ministro patarėja ryšiams su visuomene sako, kad tai buvo neoficialus pasikalbėjimas apie plėtros planus ir iš to kylančius klausimus. Anot jos, pati „IKEA“ taip pat nieko nekomentuoja apie šį susitikimą.
Jokių išvadų ar ateities planų po susitikimo nepateikta, tačiau p. Ramanauskaitė pabrėžia, kad Ūkio ministerija yra labai suinteresuota tokių kompanijų investicijomis ir yra nusiteikus suteikti visą įmanomą pagalbą.
 

Neapsisprendžia

„IKEA“ apie galimybę investuoti Lietuvoje kalba jau ilgai. Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje Vyriausybė dėl tokios galimybės teigė svarstysianti valstybinių miškų urėdijų sujungimą, kad investuotojui būtų palankiai užtikrintas medienos tiekimas. O tų pačių metų pabaigoje „IKEA“ antrinė bendrovė „Ingka Beheer BV“ įsigijo visas UAB „Girių bizonas“, gaminančios medžio drožlių plokštes, baldų detales, akcijas.
Šių metų balandį VŽ taip pat rašė, kad investicijų bendrovės „Invalda“ valdomų „Vilniaus baldų“ priklausomybė nuo Švedijos koncerno IKEA užsakymų dar padidėjo – pernai produkcijos pardavimai šiam koncernui siekė apie 99% visos apyvartos.

 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt