Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

AB “Grigiškės” iš nekilnojamojo turto AB “Hanner” planuoja įsigyti bendrovę “AGR Prekyba”, kuri per antrinę įmonę kontroliuoja AB “Klaipėdos kartonas”.Įvykdžius sutarties su  “Hanner” sąlygas ir gavusi Konkurencijos tarybos leidimą vykdyti koncentraciją, “Grigiškės” pirks 100% UAB  “AGR Prekyba” akcijų. Pastaroji valdo 100% bendrovės  “Avesko” akcijų, kuriai priklauso “AB  “Klaipėdos kartonas” (valdo 96,18% bendrovės akcijų).
Sandorio tikslas – plėsti “Grigiškių” gofruotojo kartono ir gaminių iš jo verslą, pranešama per “Nasdaq OMX Vilnius” biržą.”Grigiškės” veiklą plėtoja trimis pagrindinėmis kryptimis – gamina medžio plaušų plokštes, popieriaus gaminius ir gofro tarą.
“Klaipėdos kartono” pardavimai pernai siekė 110 mln. Lt, o 2007 m. – 123,3 mln. Lt.
Teigiama, kad įsigijusi “Klaipėdos kartoną”, “Grigiškės”  turės pilno gamybos ciklo verslą. Įmonių grupę papildys ir “Klaipėdos kartonas”, Ukrainos antrinė įmonė OAO “Mena Pak”.
Į naujieną audringai reagavo akcijų birža – buvo išpirkta visa “Grigiškių” akcijų pasiūla. Todėl birža buvo priversta stabdyti prekybą šiais vertybiniais popieriais ir plėsti jų kainos kitimo ribas. Antradienį “Grigiškių” akcijų kaina padidėjo 18,63%, iki 1,21 Lt.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt