Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

 Skirtingų akcininkų valdomos medinių langų ir durų gamintoja “Doleta” ir jos gaminių eksportu besirūpinusi “Doleta LT” dėl vidinių nesutarimų nutraukia bendradarbiavimo sutartį. Nustojusi būti oficialia “Doletos” atstove “Doleta LT” keičia pavadinimą ir ruošiasi dirbti savarankiškai.
“Doleta LT” (dabar “Premmier LT”) juridinis ir nuosavybės statusas nesikeičia, išlieka ir esami įsipareigojimai partneriams bei kreditoriams, teigiama bendrovės pranešime.
“Veikla grupėje buvo racionali iki tam tikros ribos. Šiuo metu daugiau dėmesio skiriama ne verslui, o viešam santykių su kreditoriais aiškinimuisi, todėl bendras darbas nekuria jokios pridėtinės vertės”, – sako Arnas Dilkevičius, vienintelis “Premmier LT” akcininkas.
Jau skelbta, kad pernai vasarą “Swedbank” Kauno apygardos teismui pateikė ieškinį, kuriuo prašė priteisti iš “Doletos” daugiau nei 2,5 mln. Lt. Teisminiai ginčai dar nėra pasibaigę.
“Premmier LT” akcininkas tikina, kad ir be buvusio partnerio neprapuls bei šiemet tikisi pasiekti 4 mln. Lt apyvartą – didžiąją dalį pajamų turėtų sudaryti užsakymai užsienio rinkose.
Savo ruožtu pati “Doleta” atmeta galimybę bendradarbiauti su buvusia partnere bei žada prekybą vykdyti tik per oficialius platintojus, o naujoji “Premmier LT” po sutarties nutraukimo prarado ir oficialaus atstovo statusą.
“Mes palankiai vertiname bet kokį naują žaidėją rinkoje, tačiau prekyba langais visuomet vykdome tik per savo imonių tinklą ir šios praktikos laikysimės toliau. Su šia bendrove neturime jokiu pasirašytų sutarčių ir tikrai kol kas nesvarstome galimybes vykdyti bendrus projektus”, – teigia Liutauras Daubara, “Doletos” vadovas.
Antradienį taip pat pranešta ir apie pasikeitimus “Doletos” grupei priklausančios pardavimo, montavimo ir aptarnavimo atstovės “Vilniaus Doletos” vadovybėje. Už vairo bendrovės, kuriai anksčiau vadovavo p. Dilkevičius, stoja 5 metus “Swedbank” banke dirbęs Justinas Vanagas.
“Doletos” grupei priklauso UAB “Vilniaus Doleta”, UAB “Kauno Doleta”, UAB “Klaipėdos Doleta”, UAB “Doletos fasadai”, UAB”„Doletos Langai”, UAB “Doletos Export” ir “SB Doleta” (30% akcijų).
1992 m. įkurta grupė į gamybą yra investavusi apie 60 mln. Lt.

Informacijos šaltinis: www.vz.lt