Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Gegužės 6–14 dienomis Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje (ES) pirmą kartą organizuojama Europos verslininkystės savaitė, kuria siekiama skatinti verslumą ir pristatyti galimą ES bei valstybės paramą jau dirbantiems verslininkams.
Šios savaitės metu Lietuvoje ir kitose ES valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, skirti verslumo ir inovacijų kultūrai skatinti, verslininkų ir valdžios institucijų bendravimui sustiprinti, praneša Ūkio ministerija.
„Šis projektas, kuris pirmą kartą vyks ne tik Lietuvoje, bet 27-ose ES šalyse, – puiki galimybė intensyvinti dialogą tarp verslo ir valstybinių institucijų. Tikiuosi, kad ši Europos Komisijos iniciatyva visiems nelengvu laikotarpiu padės pamatyti esamas galimybes ir išnaudoti jas versle“, – sako ūkio ministras Dainius Kreivys.
Europos verslininkystės savaitę Ūkio ministerija organizuoja dviejų dienų informacines dienas verslui, kurios vyks gegužės 11–12 dienomis LITEXPO parodų rūmuose. Renginio metu ministerijos atstovai verslininkams pateiks aktualią informaciją bei pristatys galimybes, kurias verslininkams vertėtų žinoti sunkmečiu.
Verslininkai bus konsultuojami verslo finansavimo, techninio reglamentavimo, viešųjų pirkimų, restruktūrizavimo, teisės ir kitais klausimais. Be to, jie galės sužinoti apie eksporto, turizmo, inovacijų plėtros, ES vidaus rinkos galimybes.

 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt