Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

„Eksportuojančioji Lietuva“ kviečia įmones dalyvauti tarptautinėje specializuotoje pakavimo pramonės parodoje „Emballage 2010“, kuri lapkričio 22-25 d. vyks Paryžiuje, Prancūzijoje.
,,Jau daugiau nei 60 metų organizuojama paroda ,,Emballage” – pagrindinis pakavimo pramonės renginys tarp Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos verslininkų. Lietuvos įmones kviečiame dalyvauti bendrame Lietuvos nacionaliniame stende, taip ne tik taupant lėšas, bet ir užsitikrinant maksimalų lankytojų srautą. Be to, padėsime įmonėms pasiruošti: konsultuosime, kaip pritraukti kuo daugiau tikslinių lankytojų, iš anksto parengti susitikimų grafiką, pateiksime rekomendacijų įmonių reprezentacinei medžiagai”, – pasakoja „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas.
„Jau ne pirmą kartą dalyvaujame tokiose parodose, anksčiau norėjome padidinti užsakymų skaičių, ir tai sėkmingai pavyko, o šį kartą iš parodos tikimės pelningesnių produktų. Prancūzija yra sudėtinga rinka, čia būtinas tiesioginis kontaktas, tad norint rezultatyvios parodos, reikia ir jai pasiruošti: pasidomėti kitais dalyviais, iš anksto susiderinti susitikimus“, – patirtimi dalijasi „Retal Baltic“ pardavimų skyriaus vadovė Viktorija Jurevičiūtė.
Šiais metais parodoje dalyvaus apie 1500 įmonių iš 47 šalių, planuojama, kad į renginį užsuks 85 000 lankytojų. Parodos tikslinė auditorija – maisto, gėrimų, grožio, farmacijos, chemijos pramonės atstovai, taip pat kitų pramoninių prekių ar prabangia pakuote besidominčios įmonės, agentai, prekybos tinklų vadovai.
Į parodą vykti norinčios įmonės kviečiamos registruotis iki rugpjūčio 30 d. el. paštu jelena@enterpriselithuania.com arba telefonu Vilniuje 264 9075.

Informacijos šaltinis: www.alfa.lt