Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

Per mėnesį turėtų paaiškėti, ar biuro baldų gamintoja bendrovė „Narbutas ir Ko“ bus restruktūrizuota, ar bankrutuos. Bendrovės finansinė padėtis labai sunki: šiuo metu esame nemokūs, sako Petras Narbutas, „Narbutas ir Ko“ generalinis direktorius.
„Bendrovės finansinė padėtis labai sunki: šiuo metu esame nemokūs. Gamykla Ukmergėje dar dirba vykdydama paskutinius, anksčiau gautus užsakymus ir laukia pagrindinių kreditorių pritarimo pertvarkyti struktūrą. Padėtis gamykloje keičiasi jau nebe kas dieną, o kas valandą – žmonės vienas po kito išeina iš darbo“, – dienraščiui “Lietuvos rytas” sako Petras Narbutas, „Narbutas ir Ko“ generalinis direktorius.
Jau nuo metų pradžios įmonė sutrumpino darbo savaitę. Tačiau šį mėnesį ji liovėsi priimti naujus užsakymus ir, kaip skelbiama, laikinai uždarė visus penkis savo prekybos salonus Lietuvoje. Sustabdyta ir kai kurių įmonei priklausančių prekybos salonų veikla Ukrainoje ir Latvijoje.
Gamyklos darbuotojai dar nėra gavę atlyginimo už šiais metais atliktą darbą. Vasarį jiems buvo išmokėta tik praėjusių metų gruodžio mėnesio alga. „Lietuvos ryto“ žiniomis, restruktūrizavimo idėjai žodžiu jau pritarė ir pagrindinis bendrovės kreditorius – Ūkio bankas.
 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt