Kontaktai

Ukmergės g. 364, LT-14188 Vilnius

info@salija.eu

+370 5 204 0850

 title=

IKEA nusprendė Rusijoje įšaldyti naujus projektus, nes, kaip praneša newsru.ru, tiesiog pavargo kovoti su vietos biurokratais. Koncernas tik baigs jau pradėtas prekybos centrų statybas Samaroje, Ufoje ir Maskvos srityje.
Derybos dėl prekybos centrų Saratove, Voroneže ir Omske stabdomos. Koncerno kantrybės taurę perpildė tai, kad Samaroje jau antrus metus negali pradėti veikti naujai pastatytas 130.000 kvadratinių metų ploto prekybos centras „Mega“, nes vietos valdininkai tiesiog neišduoda reikalingų dokumentų.
Planuota, kad kompleksas bus atidarytas dar 2007 m. Beveik metus buvo mokami atlyginimai 200 žmonių, nors parduotuvė taip ir nepradėjo dirbti, o pačios statybos dėl įvairių kliūčių pabrango nuo 316 mln. Lt iki 736 mln. Lt. Atidarymo data dėl įvairių kliūčių buvo atidėta 8 kartus – paskutinė atidarymo atidėjimo priežastis – vietos valdininkai pareiškė, kad leidimo darbo pradžiai išduoti negali, nes pastatai neatlaikys uragano.
„Rusijoje plėtrą sustabdome iki to laiko, kol neatsiras aiškūs ženklai, kad vietos administracinė sistema keičiasi. Šiandien prognozuoti valdininkų veiksmų neįmanoma“, – dienraščiui „Dagens Industri“ sakė IKEA prezidentas Andersas Dalvigas.


 

Informacijos šaltinis: www.vz.lt