Kontakti

Ukmergės iela 364, 14188 Viļņa

info@salija.eu

+370 5 204 0850

Bendra informacija

UAB „Salija“ yra uždara akcinė bendrovė (toliau – Bendrovė), vykdanti prekybą vakuuminėmis sistemomis, medienos ir plastmasės įrankiais, teikianti konsultacijas, projektavimo paslaugas.

Bendrovė atstovauja pasaulyje plačiai žinomą Vokietijos vakuuminių sistemų gamintoją – SCHMALZ, kuri yra lyderis savo veiklos srityje, kokybiškais įrankiais garsėjančią kompaniją BuKaRa, taip pat bendradarbiauja su kitais Vokietijos, Lenkijos, Danijos, Italijos ir Ukrainos gamintojais.

Privatumo politikos taikymas

Ši privatumo politika taikoma šiai internetinei svetainei. Jei įeisite ir naudosite šią internetinę svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu. Naudodami šią internetinę svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šioje svetainėje, ją naudojant pateikta arba su privatumo politika susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į internetinę svetainę palaikančius serverius.

Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) naudoja ir joms yra taikoma ši privatumo politika, nebent yra nurodyta kitaip.

Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook bei Linkedin), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

Informacijos taikymas

UAB „Salija“ neįsipareigoja saugoti Svetainės (-ių) lankytojų privatumo. Atkreipkite dėmesį, kad Bendrovė gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

Asmeninė informacija

Bendrovė renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę ir kitas Bendrovės svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti.

Dažniausiai Bendrovė renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti, inicijuoti produktų užsakymą, atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus Jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat Jus informuoti ir gauti Jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums paslaugų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę, galbūt turėsime su Jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užklausoms ir prašymams vykdyti.

Jūsų asmeninė informacija be išankstinio Jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba būtų galima įvykdyti Jūsų užklausą ir tobulinti Bendrovės paslaugas. Tuo pačiu suteikiate Bendrovei teisę teikti informaciją, kurią pateikėte Bendrovės minėtiems tikslams, su Bendrove bendradarbiaujantiems partneriams.

Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių. Bendrovė ėmėsi atitinkamų priemonių, kad panaikintų arba sumažintų neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ir asmeninės informacijos netikslumo riziką. Pvz., rinkdami arba perduodami slaptus duomenis, pvz., mokėjimo kortelės informaciją, naudojame šifravimo technologiją.

Surinktų asmenų tikslumas

Bendrovė savo iniciatyva arba Jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo Bendrovė dėl Svetainės veiklos.

Lankytojų identifikavimas

Apskritai galite naudoti šią Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami Bendrovei kas esate. Tačiau kartais Bendrovė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į Jūsų kompiuterį, kad Bendrovė galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje. Bendrovė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės arba kitų Bendrovės svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, Bendrovė gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus. Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų.

Be to, Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios Bendrovei rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti Bendrovei jokios informacijos per Svetainę. Jei jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją Bendrovei per Svetainę turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys jūsų šalies įstatymai.

Atnaujinimas

Pasiliekame teisę bet kada iš anksto nepranešus keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės ar jos turinio. Mūsų tinklalapio lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapyje.