Salija

Jumbo Flex 50kg!

 

Kontaktai

UAB "Salija"

Savanorių pr. 176F, LT-03154, Vilnius
El. paštas: info@salija.lt
Telefonas: +370 5 2040850
Faksas: +370 5 2040852

Oficialus Schmalz atstovas

JUMBO Sprint

              

 

Vakuuminis keltuvas Jumbo Sprint yra idealus dažnam ir greitam krovinių kilnojimui. Tai puiki proga už gerą kainą įsigyti keltuvą padėsiantį sumažinti darbuotojų skaičių ir/ar jų fizinį krūvį darbo metu.  Jis tinka ir kartoninėms dėžėms, ir plastikinėms pakuotėms, ir statinaitėms, ir metalo ar medienos lakštams ir daugeliui kitų medžiagų, kurių bendras svoris yra iki 300 kg.

Techninės specifikacijos:
Keliamoji galia: nuo 35 kg iki 300 kg;
Darbinis ilgis: 1700 mm arba 2100 mm;
Bendras aukštis: 2840 mm;
Vakuumo generatorius: elektrinė vakuumo pompa, orapūtė arba spec. siurbliukas;
Kėlimo greitis: nuo 50 m/min iki 70 m/min.
Keltuvos svoris: apie 57 kg.
Spalva: pilka.

Keičiami vakuuminiai Jumbo Sprint griebtuvai:
Įvairiems kroviniams kelti buvo sukurtos skirtingi vakuuminiai griebtuvai ir specialiai šia procesui palengvinanti ir pagreitinti skirtas adapteris SWA. Šis Jumbo Sprint turi įvairių griebtų, kuriuos galima pakeisti be jokių įrankių vos per keletą akimirkų.
 


Adapteris SWA

Žemiau pavaizduoti viengubi, dvigubi ir net keturgubi vakuuminiai griebtai. Konkretų jų skaičių ir formą lemia konkretus krovinys. Dėl plataus asortimento Jūs saugiai pakelsite pačius įvairiausius krovinius – dėžes, minkšto plastiko pakuotes, statines, skardines, baldus, rulonus ir pan. Galite įsigyti tik vieną, geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį griebtuvą arba visą jų komplektą.


Viengubas kvadratinis griebtas EG


Apvalus griebtas RG


Pakuočių griebtuvas SG
 


Dvigubas griebtuvas DG
 


Viengubas stačiakampis griebtas EG-long


Keturgubas griebtuvas VG


Dvigubas griebtuvas FM


Daugybinis siurbtukų griebtuvas Compact

Šis keltuvas gali turėti šiuos priedus:
* Sausą oro filtrą STF - neišvengiamai reikalingas, kai kovinio paviršius ar aplinkos oras labia užterštas dulkėmis. Nesudėtingas montavimas ir filtro kasetės keitimas. 
* Jungiklį – saugiklį MSS, jis skirtas įjungti/išjungti vakuumo siurblį, taip pat apsaugoti jį nuo įtampos svyravymų.
* Gembinį kraną.
* Papildomą/atsarginę apsauginę keliamosios žarnos „rankovę“ / užvalkalą – apsaugo keliamąją žarną nuo mechaninių pažeidimų ir palengvina valymą;
* Montavimo ant stulpo/sienos rinkinys skirtas orapūtei ar garso slopinimo dėžėi montuoti ppriestulpo/ kolonos ar sienos. Horizontali konsolė leidžia šalia sumontuoti ir sausą oro filtrą.
* Apsauginį tinklą –apsaugo keliamąją žarną ir griebtuvus nuo mechaninių pažeidimų, kurie galėtų atsirasti nustojus eksploatuoti ir ir padeda taupo vietą Jumbo Sprint laisvai kabant. 
* Keltuvo cilindro prailginimas SZV.
*Rankinis pasukimo/pavertimo mechanizmas SE – galimas posūkio kampas 90°, maks. leidžiamas kelti svoris pavertus 85 kg.
*Pneumatinis pasukimo/pavertimo mechanizmas PSE – lygus posūkis 90° kampu. Net nutrūkus suspausto oro tiekimui prisiurbta detalė išliks pasisisukusi/paversta. Maks. leidžiamas kelti svoris pavertus 120 kg.
*Sukimosi mechanizmas DE – horizontaliai leidžia vakuuminiam keltuvui ar gaminiui suktis be galo. Maks. leidžiamas kelti svoris pavertus 200 kg.


Sausas oro filtras STF


Jungiklis – saugiklis MSS


Montavimo ant stulpo/sienos rinkinys


Keltuvo cilindro prailginimas SZV


Rankinis pasukimo/pavertimo mechanizmas SE


Pneumatinis pasukimo/pavertimo mechanizmas PSE


Sukimosi mechanizmas DE


Gembinis kranas
           

Daugiau informacijos galite gauti telefonu +37061671910 arba el. p. tomasb@salija.lt .
 

 

Reklama

 

Naujienos

2019.11.12

Protingi elektronikos gamybos automatikos sprendimai

Vakuumo specialistas Schmalz pristato daugybę sprendimų, kaip automatiškai valdyti subtilius elektroninius komponentus, pavyzdžiui, sugriebimo sistemas, patikimai apsaugančias subtilius komponentus nuo elektrostatinės iškrovos. Plačiau

2019.11.05

Lankstus, bet tvirtas

Turėdamas naują amortizatorių FST-LOCK-HD, „Schmalz“ sukūrė sprendimą švelniam ir greitam lenktų ir lanksčių 3D komponentų valdymui. Amortizatorius turi be galo užrakinamą eigą ir yra suderinamas su laikiklio sistema, skirta HT įrankiams. Plačiau

2019.10.07

Protingos rankos kiekvienam Cobotui

Sugriebimas, judėjimas, nustatymas - visa tai neįmanoma automatiniuose procesuose be tinkamo griebtuvo. Štai kodėl vakuumo specialistas Schmalz kuria lanksčias sistemas ir padeda vartotojams pasirinkti bei konfigūruoti tinkamus komponentus. Plačiau