Salija

Jumbo Flex 50kg!

 

Kontaktai

UAB "Salija"

Savanorių pr. 176F, LT-03154, Vilnius
El. paštas: info@salija.lt
Telefonas: +370 5 2040850
Faksas: +370 5 2040852

Oficialus Schmalz atstovas

Apie mus

Gerbiami lankytojai,

     Norime Jums prisistatyti – esame UAB „Salija“. Įmonė savo veiklą pradėjo 1993 metais farmacijos srityje, o nuo 2005 metų ėmėsi naujos veiklos krypties – pradėjo medžio ir plastmasės apdirbimo įrankių prekybą. Taigi jau 19 metų sėkmingai dirbame. Šiuo metu „Salija“ veikla yra orientuota ir plečiama šiose srityse:

 o Prekyba vakuuminėmis sistemomis:
      Vakuumo siurbliai, filtrai, siurbtukai, vožtuvai, davikliai medžio apdirbimo centrams,
      Vakuumo griebtuvai, jų projektavimas, renovacija,
      Vakuuminiai keltuvai, darbastaliai, kranai ir kt.

 o Prekyba medienos ir plastmasės apdirbimo įrankiais– įvairaus ilgio ir skersmens grąžtais, pjūklais, frezomis, keičiamais peiliukais

 o Konsultavimas, projektavimas. Organizuojame produkcijos prezentacijas pas potencialius klientus.

 o Įrankių pristatymo paslaugos.

     Mūsų pagrindinis tikslas – pateikti tokią produkciją, kuri idealiai atitiktų kliento poreikius, parinkti tinkamiausius ir ilgiausiai tarnaujančius įrankius, leidžiančius pasiekti aukščiausią kokybę – siekiame būti autoritetingu įrankių ir paslaugų pardavėju savo srityje, todėl nuo pirmos kompanijos veiklos dienos vadovai pasirinko pirmaujančias Vakarų Europos kompanijas, gaminančios aukščiausios kokybės produkciją. Atstovaujame pasaulyje plačiai žinomą Vokietijos vakuuminių sistemų gamintoją - SCHMALZ, kuri yra lyderis savo veiklos srityje, kokybiškais įrankiais garsėjančią komapniją BuKaRa, taip pat bendradarbiaujame su kitais Vokietijos, Lenkijos, Danijos, Italijos ir Ukrainos gamintojais, kurie garsėja rimtu požiūriu į savo darbą.
     Galime pasiūlyti pakankamai platų įvairių gamintojų įrankių asortimentą, kvalifikuoti vadybininkai gali pateikti išsamią informaciją apie visus įrankius, kuriuos siūlome. Visi mūsų siūlomų firmų gaminami įrankiai yra praktiškai patikrinti, išsiskiria ilgaamžiškumu, aukšta kokybe, patikimumu ir atliekamo darbo tikslumu bei prieinama kaina. Esant poreikiui, organizuojame produkcijos prezentacijas pas potencialius klientus. Šiuo metu pardavimų teritorija apima tik Lietuvos ir Latvijos rinką , bet ateityje planuojame skverbtis ir į kitas rinkas.
     Norime tikėti, kad mūsų patirtis, profesionalios techninės konsultacijos, operatyvus pristatymas leis mums sėkmingai bendradarbiauti, sieksime padaryti viską, kad neapviltume Jūsų apsisprendimo.
     Tikimės, kad šioje svetainėje Jūs surasite tuos įrankius, kurių Jums reikia, reikėjo ar dar prireiks.

     Iškilus bet kokiems klausimams ar pageidavimams prašome kreiptis el. paštu info@salija.lt ar tiesiogiai skambinti mums 8 (5) 204 08 50, +370 686 87999.
 

Reklama

 

Naujienos

2018.07.02

Schmalz atstovo vizitas Lietuvoje

2018 m. liepos 2-4 d. Salija aplankė Schmalz atstovas Jochen Schönhuth Plačiau

2018.06.15

Naujas griebtuvas robotams

Logistikos srityje dažnas žmogaus rankų ir roboto bendradarbiavimas. Todėl J. Schmalz GmbH sukūrė sprendimą, kuris dėl jo unikalios konstrukcijos užtikrina saugų žmogaus ir roboto bendradarbiavimą. Plačiau

2018.06.04

Schmalz Advance mokymai

Salijos darbuotojai dalyvavo Schmalz organziuojamame seminare. Plačiau